تبلیغات
حضـورتا ظهـور - پشت پرده نبش قبر حجر بن عدی

حضـورتا ظهـور

راه معنویت و صفا، كوچه بن‏بست نیست!(مقام معظم رهبری)

با سلام ... ورود شمارا به وبلاگ حضـورتا ظهـورخوش آمد میگویم ... برای سلامتی و فرج آقاامام زمان(عج)صلـــوات.اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهمشیخ  احمد القطان رئیس جمعیت لبنانی "قولنا والعمل" با اشاره به اینکه تكفیری ها تفكر یهودی - آمریكایی دارند، در واكنش به اقدام گروه های تكفیری در نبش قبر حجر بن عدی صحابه پیامبر اكرم (ص) در سوریه، گفت: گروههایی كه در فتنه طائفه ای و مذهبی گرفتار شده اند، یک تفکر انزوا گرایانه را در دستور کار خود قرار داده اند؛ این اقدام نشان می دهد که این گروه ها به دنبال آزادی و دموكراسی نیستند، بلكه خواهان به راه انداختن درگیری های طایفه ای و مذهبی هستند.

رئیس جمعیت لبنانی "قولنا والعمل" اظهار داشت: آیا انقلاب ایجاب می كند كه این افراد چنین كارهایی را انجام دهند و احساسات برادران ما اعم از شیعه و سنی را در هر مكانی جریحه دار كنند؟؛ آیا این اقدام در راستای همان انقلاب ادعایی آنها است؛ آیا این كار برای آنها آزادی و دموكراسی مورد نظرشان را ایجاد می کند؟

شیخ احمد القطان خاطرنشان کرد: این اقدامات نتیجه تفكرات انزواگرایانه و تكفیری و متعصب است.

وی درواكنش به جشن و پایکوبی تكفیری ها بعد از تخریب مقبره حجربن عدی، نبش قبر در اسلام را حرام دانست و تأکید کرد: مزدوران آمریکایی - یهودی پس از شكست نظامی در سوریه، به این شیوه روی آورده اند.

منبع:http://abna.ir/index.asp?lang=1

طبقه بندی: عمومی، اعتقادی،

[ یکشنبه 15 اردیبهشت 1392 ] [ 10:31 ب.ظ ] [ مبــارز ]

[ لبیک همراهان() ]


مجله اینترنتی دانستنی ها ، ،
/cb:loop_post